Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iMac / Türkçe Siri iOS 9.0 da Geliyor

Türkçe Siri iOS 9.0 da Geliyor

siriTurkish

Alınan bilgilere göre ios 9daki siri Türkçenin yanı sıra birçok dil desteği ile geliyor .

Daha önce Kantonca ve Mandarin (Çince) lehçelerini siriye ekleyen Apple yeni işletim sistemi ios 9 da Türkçeyi eklemeye karar verdi .

iOS 9 u geliştiren takımdan sızan fotoğraflara göre yeni işletim sistemi beta versiyonunda siriyi Türkçe seçeneği ile görmek mümkün .

Apple şirketinin geçtiğimiz günlerde Türk ses mühendisleri ilanı vermesi ve birçok seslendirme sanatçısı ve ses mühendisi ile görüşmesi bu iddaaları güçlendiriyor.

Siriyi Türkçeleştirecek ekibi de Türk vatandaşlarından kurmak isteyen Apple Linkedin aracılığı ile Türk mühendislerde arıyor.

linkedin iş

Tabi ios 9 un şubatta çıkması beklenen iPad için mi yoksa gelecek nesil iPhone için mi hazırlandığını anlamak güç .

Dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan sirinin en kısa zamanda Türkçe olarak hizmete girmesini dört gözle bekliyoruz .

Bir önceki yazımız olan İkinci AppleStore Akasya AVM'de başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bilgi

Bunada Göz Atın!

iphone

İphone depolama alanı konusunda hayal kırıklığı yaratabilir

İphone Depolama Alanı Geçtiğimiz hafta iPhone 6S‘e ait olduğu öne sürülen görüntüler ortaya çıkmıştı. Görüntülerdeki ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>