Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / İnceleme / Iphone hakkında bilmeniz gereken 10 pratik ayar.

Iphone hakkında bilmeniz gereken 10 pratik ayar.

Iphone hakkında bilmeniz gereken 10 pratik ayarIphone kullanıcılarının genellikle pil den şikayetçi olmaları normal çünkü çoğumuzun bilmediği yada iphone alırken kullanırken standart ayarlar kullanmadığımız bir çok uygulama ve ayarlarları başımıza bela etmekte böylelikle pil ömrü kısalmakta hatta bazen performans konusunda bile şikayetçi olabilmekteyiz. Webrazzi ekibi çok güzel bir konuya değinmiş ve “yeni bir ios kullanıcısı yada yeni bir i phone kullanıcısıysanız” diyerek bir video kaydetmiş. Biz de bu bilgileri gayet başarılı ve pratik bulduk ekibe tebriklerimizi burdan iletelim. yalnız biz de bir ekleme yapacak olursak sadece yeni kullanıcılar değil eski kullanıcıların da dikakt etmesi gerekli şahsen bende bir kaç ayar düzelttim :) videoyu izlerken sizde durdurup ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. iyi seyirler.

Iphone hakkında bilmeniz gereken 10 pratik ayar.

Kaynak: http://webrazzi.com/2016/04/26/her i phone kullanicisinin degistirmesi gereken 10 ayar 0 teknoloji/

Bir önceki yazımız olan Apple Pay, İngiltere’de kullanılmaya başladı başlıklı makalemizde apple ödeme sistemi, apple pay ve apple pay banka ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgi editor

Bunada Göz Atın!

shazam_iphone_apple-music

Shazam’den Apple Music entegrasyonu

Müzik keşif uygulaması Shazam, Apple’ın bugün iOS 8.4 güncellemesiyle kullanıma açmayı planladığı Apple Music servisiyle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>