Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iPhone / iphone 6s Çıkış Tarihi ve Bütük Özellikleri Açıklandı

iphone 6s Çıkış Tarihi ve Bütük Özellikleri Açıklandı

iphone 6s Apple WWDC 2015 Konferansında iOS 9 ‘u açıkladı ve özelliklerini alt alta sıraladı. Asında Apple tüm bu açıklamalar sırasında satır arasında iPhone 6s‘i anlatıyordu.

WWDC 2015 Konferansının satır araları dikkatli okunduğunda, uzun zamandır hakkında dedikodular çıkan ve konfigürasyonu hakkında spekülasyonlar yapılan iPhone 6s’in tanıtıldığını görebiliyoruz.

iphone6s

iOS 9 ile gelecek olan özellikler iPhone 6  ve iPhone 6 Plus’u elbette ilgilendiriyor. Ancak Eylül ayında çıkacak olan işletim sisteminin aslında iPhone yeni nesil telefonlarında 6s serisiyle başlayabileceği de bir alt mesaj olarak veriliyor. Apple, WWDC 2015’de iPhone serisine eklemesi mümkün olan yeni telefonları hakkında konuşmadı, ancak onların neler yapabileceği hakkında çok fazla ipucu verdi. Yenilenen Siri daha verimli hale getirilirken, güç tasarruf modu, çoklu ekran desteği iPhone 6s’in başlıca özellikleri olacak.

WWDC 2015 Konferansında benim kanımca sadece yeni bir işletim sistemi tanıtılmadı. Apple’ın bu sene çıkarması kaçınılmaz olan iPhone 6s’in de tanıtımı yapıldı. Belki telefonun fiziksel özelliklerinden bahsedilmedi, ancak neler yapabileceği hakkında kesin bilgilere de ulaşmış olduk. Eylül ayında iPhone 6s’in gelmesi artık kaçınılmaz görünüyor.

iphone 6s

iBlog Türkiye
Tarih:
Editörün Notu:
Başarılı
Not:
51star1star1star1star1star

Bilgi Admin

iPhone 3GS ile birlikte iOS ve Apple ile tanışmış ; sonrasında kendini Apple ekosistemine kaptırıp iPod' dan Mac' e birçok Apple ürünü ile iç içe olan teknoloji editörü. iBlogTR.Com Kurucusu

Bunada Göz Atın!

shazam_iphone_apple-music

Shazam’den Apple Music entegrasyonu

Müzik keşif uygulaması Shazam, Apple’ın bugün iOS 8.4 güncellemesiyle kullanıma açmayı planladığı Apple Music servisiyle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>