Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iMac / iOS 8.4 güncellemesiyle gelen Apple Music için takma isim kaydettirmek mümkün

iOS 8.4 güncellemesiyle gelen Apple Music için takma isim kaydettirmek mümkün

musicApple‘ın WWDC’15 etkinliğinde resmi olarak duyurduğu müzik servisi Apple Music, iOS 8.4 güncellemesiyle birlikte kullanıcılara sunuldu. Müzik servisinin kullanıma açılmasıyla birlikte daha önce Facebook kullanıcıları arasında hareketlilik yaşanmasına neden olan ” tekil kullanıcı adı” kısmı Apple Music’te de yaşanmaya başladı.

Apple Music servisini kullanacak olan kullanıcılar 32 karakter uzunluğunda kendinlerine özel bir kullanıcı adı belirliyebiliyorlar. Belirledikleri bu kullanıcı adı çalma listesi paylaşırken ya da yorum yazarken kullanılıyor. Siz de gerçek isim kullanma şartı olmayan kullanıcı adınızı iOS 8.4 ile güncellemesiyle birlikte gelen Apple Music uygulaması üzerinden ya da iTunes üzerinden belirleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Resimdeki farkı bulun: iPhone 6S başlıklı makalemizde iphone 6s, iphone 6s modeli ve iphone 6s ne zaman çıkcak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgi Admin

iPhone 3GS ile birlikte iOS ve Apple ile tanışmış ; sonrasında kendini Apple ekosistemine kaptırıp iPod' dan Mac' e birçok Apple ürünü ile iç içe olan teknoloji editörü. iBlogTR.Com Kurucusu

Bunada Göz Atın!

iphone6ss

iphone 6s Çıkış Tarihi ve Bütük Özellikleri Açıklandı

iphone 6s Apple WWDC 2015 Konferansında iOS 9 ‘u açıkladı ve özelliklerini alt alta sıraladı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>