Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iMac / İkinci AppleStore Akasya AVM’de

İkinci AppleStore Akasya AVM’de

Apple’ın aylar önceden bilinen Türkiye’de mağaza açacağı noktalardan biri de Akasya AVM’ydi. Apple’ın bugünlerde basınla paylastığı görselde Akasya AVM’de kısa süre içinde mağaza açacağı kesinleşmiş oldu. Mağazanın açılacağı tarih henüz netleşmese de bu işin bir aydan kısa süre içerisinde gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

İstanbula ikinci Apple Store’un açılmış olması İstanbulluları mutlu etmiş olsa da özellikle Marmara bölgesi dışındaki kullanıcılar bu duruma tepkili. Servis anlamında ikinci mağazanın en azından Ankara’da olması gerektiğini savunuyorlar.

İkinci Apple Store ile Zorlu Center’da oluşan randevu sıkıntısının da bir nebze azalacağını düşünüyoruz. Artık iki mağaza ve iki kat randevu demek.

Bir önceki yazımız olan En Değerli Şirket Yine Apple ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bilgi Admin

iPhone 3GS ile birlikte iOS ve Apple ile tanışmış ; sonrasında kendini Apple ekosistemine kaptırıp iPod' dan Mac' e birçok Apple ürünü ile iç içe olan teknoloji editörü. iBlogTR.Com Kurucusu

Bunada Göz Atın!

iwatch

Apple Watch Bugün 7 Ülkede Daha Satışa Çıkıyor

Apple’ın ilk giyilebilir ürünü olan Apple Watch Eylül ayında tanıtılıp ilk satışına 24 Nisan’da başlanmıştı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>