Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iMac / En Değerli Şirket Yine Apple !

En Değerli Şirket Yine Apple !

Apple, Interbrand’ın her yıl yayınladığı en değerli 100 marka listesinde yine zirvede ! Listenin detaylarına indiğimizde Apple’ın geçen yıla oranla değerini %21 oranında arttırdığı ve yeni değerinin artık 118.8 milyar dolar olduğu görülüyoruz. Apple’ı 107.4 milyar dolarlık değeri ile Google izliyor.

Ayrıca lisenin ilk 10’unda 5 tane teknoloji firması yer alıyor. IBM ve Samsung bunlardan birkaçı. Listede aşşağılara doğru indiğimizde ise Sony’nın 52. sırada olduğunu, Nokia’nın ise 98. sırada olduğunu görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yılın 3. Etkinliği Kesinleşti : 16 Ekim 2014 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bilgi Admin

iPhone 3GS ile birlikte iOS ve Apple ile tanışmış ; sonrasında kendini Apple ekosistemine kaptırıp iPod' dan Mac' e birçok Apple ürünü ile iç içe olan teknoloji editörü. iBlogTR.Com Kurucusu

Bunada Göz Atın!

iwatch

Apple Watch Bugün 7 Ülkede Daha Satışa Çıkıyor

Apple’ın ilk giyilebilir ürünü olan Apple Watch Eylül ayında tanıtılıp ilk satışına 24 Nisan’da başlanmıştı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>