Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / Apple‎ Watch / Apple Watch Çıkış Tarihi ve İnceleme

Apple Watch Çıkış Tarihi ve İnceleme

apple-watch-digital-crown-580-90

Bu yazımızda Apple Watch (iWatch)`u sizler için inceledik , açıklanan ve farklı kaynaklardan sızan bilgileri derledik.
iPhone veya iPadinizi daha aktif kullanmanızı sağlayacak iWatch Mart ayında tanıtılıcak ve Nisan başlarında dağıtımına başlanac

Nedir Bu iWatch?

apple-watch-design-580-90

Herşeyden önce aksesuar olarak saat kullanmayı tercih edenlerin mutlaka incelemesi gereken bir ürün . Piyasadaki diğer akıllı saatlerin aksine sadece telefonunuz ile değil tüm Apple ürünlerinizle entegre olabilecek ve hepsini aktif olarak yönetebileceğiniz bir araç .

apple-watch-sensors-580-90

3 farklı modelde çıkacak olan iWatch kullanmak isteyen herkesin kesesine uyacağı fiyatlara sahip. Alınan bilgilere göre Amerika fiyatı 349$`dan başlayacak . Tahminlerimize göre Türkiye fiyatı 700-750 TL civarı olacak.

Özellikleri

Özel çizimler yaratarak bir kişiye atayabilir çizimi kullandığınızda o kişiyi arayabilirsiniz .

apple-watch-conversation-580-100

Kendine has bir App Store`u olması düşünülen bu cihazda iPhone`a bağladığınızda kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilir , fotoğraf albümünüze erişebilir , gelen aramaları cevaplayabilirsiniz bunların yanında Harita , Müzik , Siri ve Mesaj uygulamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Şuan için demo halinde yayınlanan bu özelliklere yenilerinin ekleneceğini tahmin ediyoruz.

apple-watch-apps-580-90

Dizayn

watchkitsdk_applewatch_resolutions-580-100

38 ve 42 mm kayışlara sahip olacak iWatch hem erkekler hemde kadınlar için uygun olacak .

3 farklı modelde üretilecek iWatch standart ,sport ve edition isimlerinde sunulacak .

apple-watch-versions-580-90

Açıklananlara göre bu model farklarının çok büyük değişiklik yaratmadığını sadece kayışta olan bir değişiklik olduğunu ve saatin çerçeve renginin değiştini anlıyoruz . Bunun dışında kayışların çıkarılabilir olduğu bilgisi de mevcut yani ekstra kayış alarak 3 modelide istediğiniz renk seçeneği ile kullanmanız mevcut .

apple-watch-straps-580-90

Bataryasının şarj edilebilir olacağı açıklanan iWatch günlük kullanım için ideal bir kullanım süresine sahip . apple-watch-battery-life-580-90

Bir önceki yazımız olan 2015te Çıkması Beklenen Apple Ürünleri başlıklı makalemizde 2015, 6plus ve 6s hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgi

Bunada Göz Atın!

iwatch

2015te Çıkması Beklenen Apple Ürünleri

Hepimizin bildiği üzere Apple her sene yeni jenerasyon bir iPhone bir iPad ve yenilenmiş hali ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>