Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iMac / Apple Watch Bugün 7 Ülkede Daha Satışa Çıkıyor

Apple Watch Bugün 7 Ülkede Daha Satışa Çıkıyor

iwatchApple’ın ilk giyilebilir ürünü olan Apple Watch Eylül ayında tanıtılıp ilk satışına 24 Nisan’da başlanmıştı. Bugün  İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan’da satışa sunulacak ürünün 17 Temmuz itibariyle Hollanda, İsviçre ve Tayland’da da satışına başlanacak.

apple-watch-versions-580-90 apple-watch-countries

Malesef henüz ülkemiz ile ilgili resmi bir tarih mevcut değil. Bazı internet mağazalarının ülkemizde fahiş fiyatlarla satmaya başladığı ürünü mantığa biraz daha yakın fiyatlar ile almak isteyenlerin bir süre daha beklemesi gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Apple Yeni Nesil iPhone Üretimine Başlıyor başlıklı makalemizde ios 9, iphone 6s ve iphone ps plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgi Admin

iPhone 3GS ile birlikte iOS ve Apple ile tanışmış ; sonrasında kendini Apple ekosistemine kaptırıp iPod' dan Mac' e birçok Apple ürünü ile iç içe olan teknoloji editörü. iBlogTR.Com Kurucusu

Bunada Göz Atın!

iphone6s

Apple Yeni Nesil iPhone Üretimine Başlıyor

Bloomberg, Apple’ın yeni nesil iPhone üretimine başlamak üzere olduğuna ilişkin bir haber yayınladı. Habere göre ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>