Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / iMac / 2015te Çıkması Beklenen Apple Ürünleri

2015te Çıkması Beklenen Apple Ürünleri

Hepimizin bildiği üzere Apple her sene yeni jenerasyon bir iPhone bir iPad ve yenilenmiş hali ile Macbook ve iMac piyasaya sürer . Fakat bu sene öncekilere pek benzemeyeceğini düşünüyoruz.
Bu sene çıkarılacak ve çıkması beklenen yeni ürünleri sizler için sıraladık .

1. Apple Watch (iWatch)

2014 Eylül ayında açıklanan ve tahminlere göre en geç Mart ta piyasaya sürülecek olan bu ürün bir saat olmasının yanı sıra telefon ve tabletlerimiz gibi hayatımızın bir parçası olması işten bile değil .

iwatch

3 farklı modelde (standart , sport ve edition ) çıkacak ürün hem erkekler hemde kadınlar için birçok renk seçeneği ile geliyor. Fiyatları bilinmiyor olsada her bütçeye göre uygun bir saat olduğunu düşünüyoruz . Ayrıca iWatch tüm Apple ürünleri ile entegre halde çıkarılması bekleniyor . Sadece saatinizi kullanarak iPhoneunuza gelen bir mesajı okuyabilir , iPadinizdeki fotoğraflara bakabilirsiniz.

2. iPad Pro

Bu yılın en heyecan verici yeni ürünü ise iPad pro olacak gibi gözüküyor . En büyük ekran genişliğine sahip olacak iPad piyasadaki tüm tabletleri bir telefon kadar küçükmüş gibi göstermeye geliyor .

ipadpro

iPad pronun adından da anlaşılacağı üzere daha profesyonel kullanıcılara hitap etmesi bekleniyor . Eğer bir şirkette toplantılara girip sunumlar yapıyorsanız . Anlık olarak mail takip ederken diğer taraftan borsanın durumuna bakıyorsanız iPad pro sizin için ideal olabilir . “Multitasking” (çoklu görevlendirme) özelliği yeni iPadte farklı bir boyut kazanacak diye düşünüyoruz . Açıklananlara göre böylesine çoklu işlem kabiliyeti için ekranı bölünebilir halde yapmaları mümkün . Yılın ortalarına doğru gelmesi beklenen yeni iPad şimdiden Amerika Birleşik Devletlerindeki hedef kitlesinin ilgisini çekmeyi başardı.

3. iPad Air 2 ve iPad Mini 3

Kapasite , renk çeşitliliği , dizaynı ve güçlendirilmiş bellek ve işlemcisi ile 2015 in sonlarına doğru çıkması beklenen Air 2 ve Mini 3 Apple`ın sabit ürünleri arasına girmiş bulunmakta . Artık her sene bir Air ve Mini görmemiz mümkün .

iPad-Air-2-next-to-iPad-mini-3

4. iPhone 6s

Tahmin edildiği üzere yeni iPhone olmadan yıl sona ermez . 2014 ün sonlarında çıkan 6 ve 6plus birçok eleştirinin konusu olmasına rağmen en çok satan telefonlar listesine üst sıralardan girdi . 2015 sonlarına doğru 6s çıkacağını neredeyse herkes biliyor ama 6plus için herhangi bir bilgi malesef yok. 6 plus S gibi bir model şuan için gündemde olmadığı ve plus serisine devam edilmemesi gibi ihtimaller konuşuluyor.

iphone6-stock-photo

6plus bir kenarda dursun 6s için en en büyük geliştirme fotoğraf özelliği için geliyor. Daha önce fotoğraf kalitesini artırmak için lens içindeki mercekleri çoğaltan Apple yeni çift lens teknolojisi ile 6s te bir telefonda olabilecek en iyi kamera teknolojisini ortaya çıkarmayı planlıyor.

5. 12 inç Macbook

2015 in başlarında çıkarılması planlanan yeni Macbook daha önceki Macbooklara göre çok daha ince ve hafif olacağı düşünülüyor .

macbook_air_side-800x110

Macbook Air dan daha ince olacağı söylenen yeni Macbook Apple kullanıcılarının ilgisini çoktan çekmiş gibi gözüküyor.

6. Retina MacBook Pro

Apple kullanıcıları tarafından seçilmiş en sağlam ürün olan MacBook Pro retina ekran geliştirmeleri ve konfigürasyon seçenekleri ile 2015 in ortalarında piyasaya çıkması bekleniyor.

7. iMac , Mac Pro , Mac Mini

Masaüstü kullanıcılara hitap eden bu üçlü yenilenen tasarımı ve güçlendirilmiş halleri ile 2015 in ortalarında kullanıcıya ulaşması bekleniyor.
macpro

imac

mac mini

Bir önceki yazımız olan Türkçe Siri iOS 9.0 da Geliyor başlıklı makalemizde Apple, ios ve ios9 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgi

Bunada Göz Atın!

iphone

İphone depolama alanı konusunda hayal kırıklığı yaratabilir

İphone Depolama Alanı Geçtiğimiz hafta iPhone 6S‘e ait olduğu öne sürülen görüntüler ortaya çıkmıştı. Görüntülerdeki ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>